O nas

"Człowiek jest tym co je"
Ludwig Andreas Feuerbach


By korzystać z pełni życia koniecznym jest zwrócenie szczególnej uwagi na sposób odżywiania. Pierwsze badania wpływu sposobu odżywiania na organizm ludzki podjęto w USA. Tam właśnie ma swe korzenie "Muy Bueno", który tworzą w Polsce pasjonaci tej marki korzystając obficie z bogatego dorobku sprawdzonych naukowo kompozycji diet dostosowanych do indywidualnych potrzeb.


Renata Szymała - lat 46

Dyrektor Generalny

Z wykształcenia i zamiłowania specjalista w przygotowaniu żywności. Propagator i wykładowca szkoleń z zakresu zdrowego odżywiania. Współorganizator na terenie Polski ruchu społecznego "Slow Food" zajmującego się ochroną tradycyjną kuchni różnych rejonów świata.

Michał Moj - lat 39

Zastępca Dyrektora
Główny stylista żywności
i kompozycji smakowych

Specjalista w zakresie żywienia człowieka i technologii żywności. Podnosił kwalifikacje w Thistle Seafoods oraz Palace Hotel w Peterhead w Szkocji, gdzie specjalizował się w kuchni angielskiej i francuskiej. W kraju współpracował z najlepszymi restauracjami wyznaczając trendy w kształtowaniu stylistyki i kompozycji smakowych.

Julia Knapik - lat 24

Specjalista d/s organizacji
transportu i logistyki

Wykształcenie specjalistyczne, doświadczenie w procesie planowania i optymalizacji przewozów.

Marcin Sachajko - lat 36

Specjalista żywności
nowej generacji

Specjalista w zakresie technik żywienia, absolwent wydziału technologii żywienia, posiada wieloletnią praktykę w renomowanych zakładach specjalizujących się w zdrowym odżywianiu w/g nowoczesnej dietetyki.

Mirosław Trybuła - lat 30

Technolog żywności i żywienia człowieka

Stały uczestnik ogólnopolskich paneli poświęconych doskonaleniu jakości żywienia. Jest pasjonatem zdrowej kuchni.


Nasz Zespół, jako pierwszy udostępnia na polskim rynku dietetycznym dietę "Muy Bueno". Opracowaną w wyniku wieloletnich doświadczeń kulinarnych, połączonych z ogromną wiedzą specjalistów.

Dieta "Muy Bueno" umożliwia pozbycie się zbędnych kilogramów i uzyskanie właściwej sylwetki lub czystej masy mięśniowej. Nasze receptury nie przewidują konserwantów, są natomiast bogate w witaminy, minerały, błonnik i inne składniki odżywcze.

Oferowane diety są zdrowe, bardzo smaczne, a przede wszystkim skuteczne w procesie likwidacji nadwagi.