Catering Dietetyczny Muy Bueno

2017-11-06

Odchudzanie – to tylko trociny i sałata

Często spotykam się z kojarzeniem diety odchudzającej, z wizją ograniczenia większości ulubionych produktów, w zamian za "trociny i sałatę". Taki mit utarł się na przestrzeni kilkudziesięciu lat, i niestety do dziś jeszcze, nie raz spędza sen z powiek osobom, które chciałyby przejść na dietę, ale z tego właśnie powodu mają szereg ogromnych obaw.

Otóż, okazuje się, że dieta redukująca wcale nie musi być nieprzyjemna i męcząca. Wręcz przeciwnie, może być smaczna, zdrowa i jednocześnie skuteczna, jeśli jest odpowiednio przygotowana.

Sekret tkwi w ilości użytego produktu, a nie w jego rodzaju. Nie trzeba od razu wyrzucać wszystkich produktów które są wysokokaloryczne – a te zazwyczaj smakują nam najbardziej, wystarczy je jedynie odpowiednio ograniczyć, i zbilansować z tymi, których kaloryczność jest bardzo niska.

Odpowiedni sposób doboru tych składników, oraz ich przygotowanie, pozwalające wyeliminować to co zbędne, gwarantuje, że przeznaczona dla nas dieta będzie przyjemna i smaczna, a jednocześnie przynosząca spodziewane efekty.

Taki właśnie jest Catering Dietetyczny Muy Bueno – stworzony przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, współpracujących na płaszczyźnie dietetyki, kulinariów oraz technologii gastronomicznej, by zapewnić zarówno najwyższą jakość, jak i zadowolenie z przygotowanej diety.

Sandra Kania
Główny Dietetyk Specjalista