Catering Dietetyczny Muy Bueno

2017-10-20

Catering Dietetyczny Muy Bueno – co dla kogo?

W naszej ofercie dostępnych jest 6 wariantów diety, różnicowanej na podstawie wartości energetycznej oraz w dwóch wersjach eliminacyjnych – wegetariańska oraz bez laktozy. Każdy z nich jest dedykowany dla innej grupy odbiorców, w zależności od stylu życia, aktywności fizycznej, czy wyznaczonych przez siebie celów.

Dieta odchudzająca Slim idealnie sprawdzi się w przypadku kobiet chcących zadbać o swoją sylwetkę poprzez zredukowanie zbędnych kilogramów, i odpowiednio dobraną kaloryczność, zapewniającą uczucie sytości oraz brak efektu jojo po skończonym procesie odchudzania.

Dieta pudełkowa Slim Plus jest odpowiednim rozwiązaniem dla kobiet aktywnych fizycznie, które poprzez wysiłek i połączenie diety chcą zadbać o smukłą i wysportowaną sylwetkę, redukując przy tym pokłady zbędnej tkanki tłuszczowej. Wariant odpowiedni jest również dla mężczyzn zmagających się z nadwagą.

Dieta odchudzająca Optimum, jak sama nazwa wskazuje, to optymalne, zbilansowane żywienie dla każdego, kto chce się zdrowo i smacznie odżywiać, nie martwiąc się o zakupy czy przygotowanie posiłków. W tej wersji odnajdą się również mężczyźni, którzy chcą uzyskać idealnie wymodelowane ciało, z jednoczesnym redukowaniem poziomu tkanki tłuszczowej.

Dieta pudełkowa Sport to nic innego jak menu skomponowane w taki sposób, by w połączeniu z aktywnością fizyczną budować odpowiednią masę mięśniową. To także idealne rozwiązanie dla sportowców, by zapewnić im odpowiedni bilans energetyczny, gwarantujący utrzymanie prawidłowej kondycji podczas wykonywania dyscyplin sportowych.

Dieta odchudzająca Vege to wariant dla osób, które z różnych przyczyn, eliminują ze swojego jadłospisu mięso i jego przetwory. Odpowiednie uzupełnienie diety w ryby, nabiał, jaja czy produkty sojowe przyrządzone wg specjalnej receptury, zapewniają smakowitość i odpowiednio zbilansowane menu – nie powodujące niedoborów pokarmowych wynikających z eliminacji mięsa.

Dieta pudełkowa Gluten Free jest opcją dla osób, które ze swojego jadłospisu muszą wyeliminować laktozę, powodującą konsekwencje zdrowotne. Poprzez odpowiednie uzupełnienie eliminowanych składników, zostaje zapewnione zachowanie zdrowia, oraz odpowiednio zbilansowany jadłospis.

Sandra Kania
Główny Dietetyk Specjalista